עקבו אחרי חדשות באתר שלנו ותמיד תהיו מעודכנים

Новость

ישנם שלושה סוגים של מיטות עיסוי: בעלות משטח אחיד, בעלות שני חלקים ובעלות שלושה חלקים.

Новость

רוב האנשים לעולם לא משתמשים בכורסאות העיסוי ואין להם מושג כיצד הן פועלות. אמנם על כורסאות עיסוי מדברים מזה שנים רבות. דגמים רבים מיוצרים בגרמניה.

Новость

עיסוי חכים – זהו עיסוי המבוסס בראש ובראשונה על אנרגיות, והוא בעל השפעה עדינה מאוד. בעיסוי זה בתקופה העתיקה נעשה שימוש אצל הדרווישים במזרח (שטח אפגניסטן של היום).

Новость

בלתי אפשרי כמעט למצוא היום בעולם מישהו שלא טופל בעיסוי לפחות פעם אחת במשך חייו. הודות לסגולות המרפא ולמגוון הטכניקות העיסוי הנו פופולרי בכל רחבי העולם. ארצות ה"חילוצים" במסורת העיסוי הן יפן וסין. חשוב לציין שסינים מאמינים כי העיקרון הבסיסי בעיסוי הוא מניעת המחלה ולא הטיפול בה. לעומת זאת, היפנים טוענים שעבודה ממוקדת על נקודות מסוימות בגוף מובילה להבראה ולהצערת הגוף.

Новость

תנועות המבוצעות במסגרת העיסוי משפיעות על הרקמות, על כלי הדם, על הבלוטות, וכתוצאה מכך חל שיפור בזרימת הדם והחמצן מגיע בצורה טובה יותר לכל הרקמות ואיברי הגוף

Новость

עיסוי משרדי אשר בעבר נחשב למותרות, היום צובר תאוצה בקרב אנשים אשר עובדים במשרדים בתנוחת הישיבה.

Новость

יום לחוץ, סטרס, הצטננות ובעיות רבות אחרות עלולים לגרום להופעת כאבי ראש. הגוף נותן לנו איתות ומודיע שמתרחש בו משהו לא כשורה ורצוי לטפל בבעיה בהקדם האפשרי. באמצעות העיסוי הנקרא אקופרסורה שעובד על נקודות מסוימות ניתן להקל על תסמונת הכאב ולשפר את מצב הבריאות הכללי.

Новость

לקראת כל חג או אירוע שבא וקרב אנו ככלל מתמודדים עם דילמות: אילו מתנות ייחודיות להעניק לקרובינו ואהובינו? בין אם אנו מחפשים מתנה לגבר או מנסים לבחור מתנה מפנקת לאישה, לרגל יום הולדת, יום נישואים, חתונה, ראש השנה או פסח, אנו בהחלט רוצים שהמתנה תהיה שימושית ושמקבל המתנה ייהנה מהשימוש בה.

Новость

עיסוי זהו הליך טיפולי ומניעתי אשר מתאים לכל אדם באשר הוא: לאנשים בריאים לגמרי ולאלה הסובלים ממחלות שונות, למבוגרים וילדים כאחד. קיימים סוגים רבים של עיסוי טיפולי: למשל הנפוצים ביותר הם עיסוי גב לטיפול באוסטאוכונדריטיס, עיסוי גפיים לאחר פגיעות שונות, מסאג' לימפטי לטיפול בבצקות

Новость

שמני עיסוי ידועים בשל סגולות המרפא שלהם. אמנם אם חסר לכם זמן או אין בסביבתכם מעסה זמין שיכול לעזור, יהיה לכם קשה ליהנות מהסגולות הללו. עם זאת, בשמני עיסוי הודיים ניתן להשתמש בבטחה באופן עצמאי בתור קרם גוף. לכל סוג של שמן יש את הסגולות הייחודיות שלו. וחשוב לא להתבלבל.

חדשות של הדקה ה90,אירועים מיוחדים,מוצרים מתקדמים

© Casada ישראל

X